Gerelateerde producten
Externe voorraad: 0
Bel of mail
Verwacht: 20-4-2026
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 196 cm |
| Breedte: | 116 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht: | 30 gr |
| Volume: | 386 cm³ |
| CO2e-footprint: | 181 g |
| Commerciële afmetingen: | 200x120x2 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |
| Soort Opberg / Archiveermiddelen Vervangstuk / Toebehoren: | Etiket houder |
| Zelfklevend: | Ja |