Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 119
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 119 |
| Lengte: | 172 cm |
| Breedte: | 113 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht: | 32 gr |
| Volume: | 136 cm³ |
| CO2e-footprint: | 181 g |
| Commerciële afmetingen: | 105x60 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |
| Soort Opberg / Archiveermiddelen Vervangstuk / Toebehoren: | Visitekaarttas |
| Zelfklevend: | Ja |