Externe voorraad: 114
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 114 |
| Lengte: | 253 cm |
| Breedte: | 367 cm |
| Hoogte: | 5 cm |
| Gewicht: | 44 gr |
| Volume: | 464 cm³ |
| CO2e-footprint: | 5 g |
| Commerciële afmetingen: | 1000x30x0,1cm |
| Commerciële kleurnaam: | Gemengd |
| Lengte: | 10 m |
| Soort feestartikel: | Vlaggenlijn |
| Soort Materiaal: | Folie |
| Thema: | Verjaardag |