Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 34
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 34 |
| Lengte: | 305 cm |
| Breedte: | 217 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht: | 380 gr |
| Volume: | 992 cm³ |
| Aantal vel: | 25 |
| CO2e-footprint: | 1653 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Dikte voorblad: | 250 gram |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Soort Toebehoren voor het Inbinden: | Voorblad |