Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 25
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 25 |
| Lengte: | 218 cm |
| Breedte: | 301 cm |
| Hoogte: | 35 cm |
| Gewicht: | 1509 gr |
| Volume: | 2296 cm³ |
| Aantal vel: | 100 |
| CO2e-footprint: | 6766 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Dikte voorblad: | 250 gram |
| Garantie: | 24 maand |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Toebehoren voor het Inbinden: | Voorblad |