Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 0
Bel of mail
Verwacht: 4-5-2026
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 215 cm |
| Breedte: | 301 cm |
| Hoogte: | 32 cm |
| Gewicht: | 2511 gr |
| Volume: | 2070 cm³ |
| Aantal vel: | 100 |
| CO2e-footprint: | 15946 g |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Dikte voorblad: | 300 micron |
| Garantie: | 24 maand |
| Milieuverklaring: | Deels recycled |
| Percentage recycled: | 40 % |
| Soort Materiaal: | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Soort Toebehoren voor het Inbinden: | Voorblad |