Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 319
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 319 |
| Lengte: | 301 cm |
| Breedte: | 212 cm |
| Hoogte: | 24 cm |
| Gewicht: | 1573 gr |
| Volume: | 1531 cm³ |
| Aantal vel: | 100 |
| CO2e-footprint: | 10593 g |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Dikte voorblad: | 200 micron |
| Garantie: | 24 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Soort Materiaal: | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Soort Toebehoren voor het Inbinden: | Voorblad |