Alternatieve producten
Statiegeld 6 x (1 x 0,15) = € 0,90
Externe voorraad: 54
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 54 |
| Lengte: | 65 cm |
| Breedte: | 65 cm |
| Hoogte: | 231 cm |
| Gewicht: | 528 gr |
| Volume: | 975 cm³ |
| CO2e-footprint: | 599 g |
| Commerciële kleurnaam: | Paars |
| Koolzuurhoudend: | Ja |
| Soort drank: | Water |