Alternatieve producten
Statiegeld 6 x (1 x 0,15) = € 0,90
Externe voorraad: 72
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 72 |
| Lengte: | 63 cm |
| Breedte: | 59 cm |
| Hoogte: | 154 cm |
| Gewicht: | 525 gr |
| Volume: | 572 cm³ |
| CO2e-footprint: | 599 g |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Koolzuurhoudend: | Ja |
| Soort drank: | Water |