Externe voorraad: 3
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 3 |
| Lengte: | 980 cm |
| Breedte: | 330 cm |
| Hoogte: | 312 cm |
| Gewicht: | 13500 gr |
| Volume: | 100900 cm³ |
| CO2e-footprint: | 48058 g |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 24 maand |
| Soort drankautomaat: | Waterautomaat |
| Temperatuur van Geserveerd Water: | Warm en koud |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |
| Voeding: | Elektriciteit |