Gerelateerde producten
Externe voorraad: 444
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 444 |
| Lengte: | 238 cm |
| Breedte: | 108 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht: | 164 gr |
| Volume: | 514 cm³ |
| CO2e-footprint: | 1053 g |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Garantie: | 24 maand |
| Soort verf: | Waterverf |
| Water verdunbaar: | Ja |