Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 26
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 26 |
| Lengte: | 291 cm |
| Breedte: | 217 cm |
| Hoogte: | 21 cm |
| Gewicht: | 249 gr |
| Volume: | 1326 cm³ |
| CO2e-footprint: | 2169 g |
| Commerciële afmetingen: | 22x28 cm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Magnetisch: | Ja |
| Model naam: | Slim Line |
| Oppervlakteafwerking: | Gelakt staal |
| Soort Presentatiebord (Niet-Elektrisch): | Whiteboard |