Gerelateerde producten
Externe voorraad: 124
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 124 |
| Lengte: | 37 cm |
| Breedte: | 125 cm |
| Hoogte: | 32 cm |
| Gewicht: | 25 gr |
| Volume: | 148 cm³ |
| CO2e-footprint: | 432 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud verpakking: | 1 |
| Model naam: | Detectie |
| Schrijfbreedte: | 1.0-4.0 |
| Schrijfkleur: | Blauw |
| Soort Stift: | Viltstift |