Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 30
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 30 |
| Lengte: | 139 cm |
| Breedte: | 122 cm |
| Hoogte: | 48 cm |
| Gewicht: | 214 gr |
| Volume: | 813 cm³ |
| CO2e-footprint: | 3259 g |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Inhoud verpakking: | 10 |
| Model naam: | Glide |
| Schrijfbreedte: | 2.0 |
| Schrijfkleur: | Assorti |
| Soort Stift: | Whiteboard marker |