Gerelateerde producten
Externe voorraad: 3285
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 3285 |
| Lengte: | 217 cm |
| Breedte: | 105 cm |
| Hoogte: | 22 cm |
| Gewicht: | 32 gr |
| Volume: | 501 cm³ |
| CO2e-footprint: | 426 g |
| Commerciële afmetingen: | 103x55x22mm |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Magnetisch: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Soort Presentatie Benodigdheden – Toebehoren: | Reiniging |