Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 2
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 2 |
| Lengte: | 296 cm |
| Breedte: | 120 cm |
| Hoogte: | 111 cm |
| Gewicht: | 679 gr |
| Volume: | 3942 cm³ |
| Bediening: | Automatisch |
| CO2e-footprint: | 2114 g |
| Commerciële afmetingen: | 100x97x271mm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 24 maand |
| Plaatsing dispenser: | Muur |
| Soort dispenser: | Handzeep |
| Soort Materiaal: | Kunststof |